Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výletník Enduro klubu - aktualizováno 7.10.

7. 10. 2018

Čau, letí to jak voda. Ani nestíhám zpozorovat, že skončil víkend a už je tu další. Hledám brzdu, ale žádná není. No snad se to nějak zastaví samo.

Vezmu to od naší malé závodnice. O minulém víkendu byla v sobotu ráno běhat v Horní Branné, kde obsadila 3. místo ze 17 závodnic.  Jiřik jel ve Vysokém svoje první velké enduro, kde obsadil krásné 2 místo. A v neděli zase Andrejka v Bohdalovicích běhala a vybojovala 4. místo z 19. My byli s Jirkou v Benešově na brigádě. Přišli jsme domů zmordovaný jako psi V týdnu jsme se brigád účastnili jak jen to šlo, no a moc se těšili na benešovské enduro.

Nejdřív ale ráno běžela Andrejka v Jablonci a skončila 5. z 27. A pak jsme odstartovali enduro. Start a půl prvního kola paráda, ale motorka si nenechala líbit Jirkovo tahání za plyn a zadřela se. Takže zklamání. Zrovna doma, no ale na nic jsme nečekali a dole v Benešově se běžel závod Benešovská osmička. Tak rychle dolů, využít závodní zápal. Nejdřív běžela Andrejka, obsadila 1. místo z 10 a Jiřík běžel hned po Ádě a doběhl 6. z 12

img_20181006_144915.jpg

Takže taky žádná sláva. Já byl pořád nervozní, co je s motorkou, tak hned po skončení domů a hned jsem to rozebral, abych zjistil míru poškození. No a když jsem sundal válec a místo abych píst vyndal, tak jsem ho vysypal a ve válci dráhy jak po kamení, tak zas máme co dělat. Zlatý běhání! Koupíš jen trenky a kecky a máš na sezonu vystaráno. Tak uvidíme, co na to Jiřík.

img_20181006_160619.jpg

A ještě neděle. Áda ráno v Josefově Dole 3. místo z 21 běžkyň. 

img_20181007_112727.jpg

My s Jirkou doma řezali dříví na zimu a pak stavěli ohradu na dobytek, který ráno nakládáme na jatka. Chtěli jsme ještě na brigádu za klukama, ale nestíhačka tak se omlouváme. Čau Jirka