Jdi na obsah Jdi na menu
 


pro sponzory

 

Nabídka reklamy a spolupráce

 

Závodní motocyklový tým Enduroklub Semily při Autoklubu Semily v AČR má 26 převážně mladých, nadějných jezdců, včetně dětí. Zúčastňují se závodů po celé republice, závodí v Mistrovství a Přeboru ČR, jak v kategorii licenčních, tak i hobby jezdců, hájí barvy klubu i v regionálních soutěžích.

V sezóně 2017 jsme dosáhli několika významných úspěchů. Největším je bezesporu 12. místo v soutěži klubových družstev na Mezinárodní šestidenní ve Francii. V týmové soutěži v rámci seriálu KTM ECC jsme obsadili místo druhé. Jakub Marek a  Milan Kottek se pravidelně účastnili seriálu Mistrovství Evropy. V Mistrovství ČR v enduru obsadil Ondřej Havrda 5. místo v kategorii E2, stejně jako v absolutním pořadí juniorů. V Přeboru ČR v enduru byl v kategorii C Jiří Kottek druhý a Tomáš Trubička v kategorii E1 třetí. V Přeboru ČR v endurosprintu vybojoval Tomáš Hák 3. místo.

Dařilo se nám i v prestižním seriálu hobby jezdců KTM ENDURO CROSS COUNTRY. V kategorii Licence A zvítězil Ondřej Havrda, v kategorii E1 byl Jiří Kottek druhý, stejně jako Tomáš Hák v kategorii E2, třetí skončil Milan Kotrč v kategorii Vererán s licencí.

Velkou nadějí a příslibem do budoucna je Jiří Halama, který se stal mistrem ČR v motokrosovém seriálu CAMS.

Naším cílem v letošním roce je účast našich závodníků v republikových seriálech a start našich juniorů v seriálu Mistrovství Evropy.

Rádi bychom Vám nabídli možnost umístit logo Vaší společnosti, případně i nápis s názvem firmy, na dresy našeho týmu a na týmový reklamní banner. V Benešově u Semil budeme pořádat závod seriálu KTM ENDURO CROSS COUNTRY. V rámci dohody může být také zde umístěna Vaše reklama, případně proběhnout jiná prezentace Vaší společnosti. Vaše reklama bude samozřejmě prezentována i na našich internetových stránkách. Získané prostředky použijeme na úhradu startovného jezdců.

Enduro je sportovní disciplínou, která plně prověří fyzickou zdatnost a technickou zručnost jezdců při jízdě v terénu. Jezdci musí trať absolvovat ve stanoveném čase. Součástí jsou speciální rychlostní testy, kde se závodníci snaží o projetí stanoveného úseku v co nejkratším čase. Cross country je v podstatě zkrácenou podobou endura. Jede se v uzavřeném okruhu. V časovém limitu musí závodník ujet co největší počet kol. Někteří z našich jezdců se účastní také závodů v motocrossu. Všechny tyto disciplíny patří mezi divácky atraktivní a hojně navštěvované, nechybí ani zástupci médií, včetně televize.

 

Ceny reklamy jsou smluvní.

 

Za Enduroklub Semily při Autoklubu Semily

 

Jaroslav Bachman

vedoucí týmu

Textilní 542, Semily 513 01 

tel.:777255324

jaroslavbachman@seznam.cz

 

Realizovaná reklama:

 

Banner:

Vozíme na každé závody a viditelně vystavujeme

 

banner.jpg 

 

Dres:

bachman_2017_halama.jpg

 

 

 

 

 

Rubriky

ke stažení

Příspěvků: 0