Jdi na obsah Jdi na menu
 


diskuse

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Parádní Upice

(Dejv, 24. 9. 2018 15:49)

Parádní počteníčko a luxusní vysledky kluků z klubu :-) ..v Upici ..nej je ta fotka z Jirkou a Petrem a hromadou cen a pohárů :-) .Poslední vety a řádky v clánku ..tak ty vždy potěší a zahřejí :-) :-) . U Halamů jak už je samozřejmostí je to vylet za vyletem :-)..kam jsme se už vsude s nima podívali... :-D :-D .

clanky

(Dejv, 12. 9. 2018 17:29)

hoj všem ,
tak stále a pořád tu běží to perfektní počtenícko od Martiny ,clánky se dají doslova hltat :-) .Díky za to :-) . A co vy ostatní na to říkáte ??..........

Re: clanky

(Martina, 13. 9. 2018 10:45)

Dejve, děkuji moc za uznání. To se nikdy neomrzí:-).

Hádanka

(Leona, 26. 8. 2018 19:45)

Tak zvládnu akorát Obří židli v Obřím dole.. :D

Tip do soutěže

(Leona, 13. 8. 2018 15:49)

Já si myslím, že Halamovi jsou někde na severu Polska, už podle fotografie Grand Hotelu, který je tuším u Gdaňské zátoky.

Můj tip do soutěže

(Martina, 11. 8. 2018 10:28)

Tak za mě to bude opravdu jen střelba od boku. Na jezero mi to přijde už hodně velké, tak tipuju moře. Třeba Balt v Polsku.

Odpověd na soutěž

(MZ. Martin, 31. 7. 2018 16:31)

Ahoj všichni enduráci. Mám radost že o souťěž je zájem. Jo Dejve vyhráls jsi skvělý pivo , sám jsem ochutnal. V Loukově předám ahoj MZ.

Re: Odpověd na soutěž

(soutěž, 31. 7. 2018 17:58)

hoj Martine ,tak to jsem rád,že jsem to takto rozlousknul :-) :-) .Diky za vyhru :-) , mňam .. :-) . hoj Dejv,.

Re: Odpověd na soutěž

(Předáni ceny, 6. 8. 2018 16:32)

Tak, předání proběhlo v pohodě v duchu přátelském a v dobré náladě :-) . Výhru už jsem ochutnal a je to lahoda ;-) .Pít to budu určitě na zdraví a na zdraví a uspěch všech členů klubu :-) .

soutež

(motodejv, 30. 7. 2018 21:28)

Jůůůů ,už to vim je to Třebon :-) ,tam stojí Zemanovi u sochy Jakuba Krčína

články

(motodejv, 11. 6. 2018 19:25)

Hoj , koněčně ted vím jak to časoměřiči mají těžké a přestanu asi držkovat :-D..Noo je to docela fuška co jsem si přečetl v článku..pane joo..to klobouček dolů. Háčka je me líto..ještě že to takhle "rozchodil "..a nebylo to horší.. :-( .Zato Kuba s tatkou to je samá radost... všem gratulace a at se stále daří ..né-li ještě lépe :-) .Enduru zdar . Dejv.

Re: články

(Martina, 14. 6. 2018 11:35)

Ono i to držkování není někdy od věci:-), jen jsem chtěla ukázat, že to občas není jednoduché. Jsem ráda, že se to povedlo.

webové stránky a články

(motodejv, 5. 6. 2018 18:01)

Kuk ,zdravím všechny, no asi se všchni tady známe že .. noo nic to jen tak na uvod :-) :-D .Ač nejsem členem klubu měl jsem parkát možnost k vam nakouknout být s vama ..někdy i vice a musim jen ted a tady pochválit tyhle nově vedené stránky,vedené Martinou D. Je to super a je to změna o 1000 % když srovnám to umírání co tu bylo v letech předešlých.... Čtení mě moc baví( ač občas zapomenu nahlédnout....nedostávám žadné upozornění... :-) ) a je tu něco co tu dlouho chybělo...informace o závodech o dění kolem..reportáže,vylety..fotogalerky apd. , je to prostě super když si obyčejny clověk může přečíst jak se klukům závodnickym daří a někdy i nedaří.. .Držím pěstí at se nadále daří udržet latku stránek takhle vysoko..at nechybí chut ,elan a čas :-) .Enduru a klubu zdar.

Re: webové stránky a články

(Martina, 6. 6. 2018 10:01)

Dejve, děkuju moc za chválu, budu se nadále snažit, abych nezklamala:-). A samozřejmě tě připojuji do příjemců mých upoutávek. Takový čtenář se musí hýčkat!

Re: Re: webové stránky a články

(motodejv, 7. 6. 2018 14:18)

Děkujíí hezky :-)

Začátek diskuse

(Jarouš, 11. 5. 2018 13:43)

Tak koukám, jak se nám pěkně rozběhly naše doposud "chcíplé" klubové stránky. A taky koukám, že i přes výzvy k aktivitě v diskusi se stále nic předbíhá s ničím. Čím to asi bude ? Bude to určitě tím, že zatím v našem klubu panuje klídek a pohoda. Na jedné straně je to dobře - ukažte všichni hlavy, ať to můžu zaklepat - a tak všichni, i když ostrý start už proběhl a to dokonce dvakrát, pořád tak nějak dospávají. Možná to bude tím, že všechno funguje tak jak má a nebo a to spíš, že se ještě nic nepřihodilo. Nikomu zatím nebylo přišlápnuté kuří oko a nikdo do nikoho zatím nestrčil, ani i když nechtěl. Ale protože staré české pořekadlo hovoří, že " všeho do času", tak určitě jak naše zkušenosti, tak i léty prověřená praxe nám ukáží, že je nejvyšší čas jim říci dost. Nenechat si to líbit a dát jim to sežrat . To pak bude diskuse. Ono také jiné české pořekadlo praví, že srážce s blbcem se nelze vyhnout, tak se všichni těšme na prima počteníčko. Jen bych moc prosil, abyste všichni 2x měřili, než jednou říznete. A všem těm, kteří se lopotí na našich nových stránkách, přeju ať se daří, ať počty zhlédnutí nadále rostou a aby se jim dostalo poděkování a trochu toho uznání, že z té káry slezli a pomáhají tlačit. Enduru zdar.