Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výletník Enduroklubu - 17.9.

17. 9. 2019

Nejdříve začneme Halamovými - opět velký dík za příspěvek a fotky!

Čau! V pátek jsme připřáhli karavan a vyrazili do polské Bogatiny na Motocroscup. Ráno jsme se přihlásili rovnou do MX 2, s naší kategorii 85 jsme si dali jen starty a pár kol jen proradost, protože naše rychlost se velmi lišila od zbylého startovního pole, proto MX 2. V kvaldě se nám dařilo - 5. místo. V první rundě hned na startu problém se zadní brzdou, tak jsem ji stihnul přitáhnout a odstartovalo se i s náma. V druhé zatáčce Chorcheho sundal hobík, který se náhodně ocitl k jeho překvapeni ve předu a rozhodl se, že kvůli jeho 5-ti vteřinové slávě klidně někoho zmrzačí.

motocrosscup_140919_131.jpg

Nakonec, to kluci znáte i z endura, když se nejposlednější jezdec rozhodne závodit. Závod jsme dojeli někde v polovině startovního pole. Během závodu brzda odešla úplně. Do druhého závodu jsem dal nove destičky, brzdovku, zdálo se být po problémech, ale vydrželo to jen do půlky závodu a zbytek zas bez brzdy a i bez kontaktu s dalšími jezdci. Počasí i trať jedna velká paráda, byly jsme celkově spokojený.

motocrosscup_140919_136.jpg

Malá Andrejka měla zas běžecké závody. V sobotu ve Studenci 9 z 24 a v neděli na Kozákově 6 z 32. Taky byla spokojená, já trochu méně, tak jsme si po obědě vyrazili na menší túru. Auto jsme zastavili na Rezku a vyrazili na Dvoračky. Počasí bylo super a cca 15 km po svých taky.

img_2592.jpg

Zatím se mějte  fajn, čawec

 

A teď druhý výletníkový příspěvek a také závodnický. Autorčin komentář byl následující:

Čauky, posílám pozdrav z Českého ráje a mého prvního úspěšného Gladiátora! Lea

img_20190914_153954_633.jpg

Pojem Gladiator je mi zcela cizí. Tedy znám Spartana a předpokládala jsem, že to bude jistá obdoba. Takže jsem trochu prolezla internet a pro stejně neznalé, jako jsem já, zjistila následující:

Závod typu RUN (lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost) tentokrát v malebné krajině Českého ráje. Nádherné běžecké úseky v okolí Komárovského rybníka, borovicové háje, skály a pestrý mix překážek.

Přibližně 4-5 km s různorodou škálou překážek (silové, technické, dovedností a samozřejmě i vodní), které dokonale prověří, jak jsi na tom.

Z výsledkové listiny jsem vyčetla, že Lea byla 447. absolutně a 82. mezi ženami. Její čas byl 58,37 min.

Leo, krása, smekám. Příště běžím s tebou:-). Jen ještě trochu potrénuji!

M.D.