Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výletník - 2.11.2019

2. 11. 2019

Ahoj, dneska podle našich přátel jsme se zbláznili, mě to přišlo jako normální nápad, který jsem dostal už v pondělí a dneska - ve čtvrtek jsem ho zrealizoval. Nejdřív se to mělo uskutečnit na kole, to manželka odmítala, no tak jsme šli pěšky. Naplánovaný budíček byl na 3:30, já byl vzhůru už v půl jedný a pak každou půlhodinu abych probůh nezaspal, jak jsem se těšil. Udělal jsem snídani a ve 4hodiny jsme seděli v autě, teplota byla -7stupňů, zuby drkotaly, ale po pár km se auto poohřálo a bylo o něco lépe. Ve 4:45 jsme vystoupili z auta na Mísečkách, ptáte-li se co tam, no nasadit čelovku a vyrazit k mohyle Hanče a Vrbaty na východ slunce.

img_3020.jpg

Nahoře jsme byli ještě za tmy přesně podle plánu, ať máme celou tu nádheru od úplného začátku, ptáte-li se jakou, no přeci zrození nového dne a to čekání a mrznutí opravdu stálo za to. 

img_3031.jpg

Východ sluníčka opravdu velká nádhera, nejdřív vykoukla ma……, ale zbytek vám neprozradím, dojděte si tam sami, tak nejlépe posoudíte celou situaci a jestli budete chtít ostatní připravit o ten zážitek, tak můžete můj článek doplnit, zatím čawec Jirka

img_3040.jpg

img_3033.jpg