Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seriál ECC 2018 - 10. ročník

Skoro se tomu nechce věřit, ale v letošním roce se uskuteční již 10. ročník endurového seriálu, kterého se jako jeden z pořadatelů účastní od samého začátku i náš Enduro klub Semily. V tomto týdnu – ve středu 7. 2. 2018 se ve Vysokém nad Jizerou uskutečnila schůzka zástupců všech pořadatelů, ze které vyplynul následující kalendář závodů:

 

28. – 29. duben 2018             Bozkov

5. – 6. květen 2018                Chuchelna

5. srpen 2018                         Loukov (neděle)

1. – 2. září 2018                     Mříčná

29. září 2018                          Vysoké nad Jizerou (sobota)

6. – 7. říjen 2018                   Benešov u Semil

 

Jak bylo již předběžné avizováno na závěrečném vyhodnocení loňského ročníku, objeví se v rámci našeho seriálu nově závod v Loukově, pořádaný klubem Enduro Martinice. Pro náš seriál se pojede jednodenní závod, podobně jako ve Vysokém, jen v neděli. V sobotu se pojedou již tradiční loukovské dvojice.

 

Ze schůzky dále vzešel jednoznačný pokyn ke všem zúčastněným jezdcům, kteří jsou zodpovědní za řádné a trvalé uvedení svých startovních čísel na všech třech tabulkách na motocyklu. A to pod hrozbou vyloučení, pokud se tak nestane. Zjednodušeně řečeno – čísla musí být jednoznačně čitelná, stejně velká a nesmyvatelná!

 

Pokud si dobře pamatuji, nebyl toto v minulosti ani jednou případ semilských jezdců, a za to vám všem zároveň jako časoměřič velmi děkuji. Myslete na to, prosím, i v letošní sezóně a ať se nám všem v ní jen daří!                                                              

M.D.