Jdi na obsah Jdi na menu
 


Motocross cup 2018 - 1.9.2018 Bogatynia

3. 9. 2018

Po snad zdárně zahojené zlomenině ruky se Jirka vrátil úspěšně na tratě Motocross cupu a to hned ve dvou kategoriích. Více už vám prozradí autentický popis táty Jirky.

Ahoj, tak máme za sebou motokrosový vikend. Předem se omlouvam za neučast na enduru, ale Jiřik říkal, že tam bohužel nemá s kým závodit, a tak dal přednost motokrosu, kde si opravdu zazávodil. V pátek  jsme, Jiřik a já naložili motorky a vyrazili do Polska, do nedaleké Bogatyni na Motocroscup. Áda musela do práce, vydělávat na motorky :-). Ráno jsme se vzbudili do usmrkaného počasí, které vydrželo celý den. Trati to hodně pomohlo, byla supr připravená a to neustálé mrholení bylo otravné jen na brýlích. Nastoupili jsme do dvou kategorií, a to do naší 65ccm, kterou jsme opět vyhráli, ale  chceme ji co nejdříve opustit, protože Jiřik začal trénovat na KTM 85ccm a na malou moto se mu už vůbec nechce.

received_520135668414813.jpeg

No a v 85ccm jsme dojeli na krásném 3. místě. Obě kategorie se jeli hned po sobě. Jiřík odstartoval šedesátky, já jsem dotlačil osmdesátku na start a jak Jiřa projel cílem, přilít znovu na start, sesedl z malý, nasedl na velkou a hned se startovalo. Takže to neměl nejlehčí, ale popral se s tím náramně.

received_1137084589775907.jpeg

No a v neděli byla nutná taky nějaká práce okolo domu a hospodářství, tak na výlet nebyl čas. Tak se zatím mějte, čau Halamovi 

Výsledky naleznete na tomto odkazu:

http://www.motocrosscup.cz/soubory/Bogatynia_2018.pdf

http://www.motocrosscup.cz/soubory/celkove_vysledky_2018_bogatynia.pdf

Jirko a Jirko, opravdu skvělý výkon. Přeji hodně štěstí do dalších závodů!

M.D.