Jdi na obsah Jdi na menu
 


MMČR v motokrosu juniorů - 12.10. 2019 Kaplice

17. 10. 2019

Ahoj, bohužel jsme se nemohli zúčastnit našeho závodu v Benešově, protože jsme jeli do Kaplice na poslední mistrácký závod, kde jsme dojeli dvakrát do cíle bez pomoci zdravotníků, za co jsem byl velice rád. Od minule si konkurence pamatovala, kde jsme startovali a hned nám toto místo zabrali, jenže s tím jsem počítal a již předem jsme zvolili taktiku opačnou a tentokrát jsme šli na venek, kde byl klid a Chorche vyrazil a zavřel celé startovní pole z venku a po startu byl na druhém místě.

dsc_1119.jpg

Cílem projel jako 4. Ve druhém závodě opět perfektní start - hned co spadly rošty zasedl mašinu tak silně, že celou startovní rovinu jel po zadním kole a bylo z toho opět druhé místo a v cíli páté místo.

dsc_1124.jpg

V celkovém pořadí MMČR Chorche obsadil nádherné 4 místo, takže letošní sezonu považuji krom zlomeniny nad očekávání velmi zdařilou.

img_5761.jpg

Ještě pojedeme teď v sobotu v Benátkách nad Jizerou Batti cup a tímto závodem definitivně ukončíme letošní sezonu, tak pokud  se někdo chce přijít podívat a zafandit našemu jezdci,  tak jste srdečně zváni, zatím čawec jirka

img_5719.jpg