Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovětek k Chuchelně

9. 5. 2018

Tak trochu jsem žila v naivní představě, že naše stránky a moje reporty sledují jen členové našeho klubu, pro které jsou také primárně určeny. Abych zvedla sledovanost, posílám všem ještě vždy zprávu o novém příspěvku a doufám, že třeba polovina oslovených článek otevře. K mé velké radosti je aktuální situace úplně jiná, protože například článek o Bozkovu byl dle statistik přečten 250x a článek o Chuchelně ho velmi rychle dohání. I kdyby si každý náš člen článek přečetl dvakrát, tak tato čísla převyšují jejich počet hned několikrát. Tedy máme čtenáře i odjinud, což mě velmi těší. S jejich rostoucím počtem je ale spojeno i úskalí, že ne každý musí s mými komentáři souhlasit.

Proto bych chtěla uvést, že mé reporty jsou pouze mým subjektivním pohledem na věc a rozhodně nevyjadřují nějaká oficiální stanoviska. Velmi by mě mrzelo, kdyby můj komentář k Chuchelně nějakým způsobem narušil naše dobré vztahy s Motorsportem a jeho členy. Přátele Chucheláci, to bych opravdu nechtěla! Možná jsem příliš podlehla okamžitým reakcím vyslechnutým po závodě, které mohou být následkem vyčerpání poněkud zkreslené a s odstupem času pak znít úplně jinak.

Závěrem prosba na všechny čtenáře. Pokud mě v budoucnu bude chtít kdokoli z vás opravit nebo doplnit, prosím, využijte Diskuzi, která doposud zívá naprostou prázdnotou. Za jakoukoli reakci budu velmi vděčná.

Martina