Jdi na obsah Jdi na menu
 


CAMS 2018 - 30.6. - 1.7. 2018 Vesec

1. 7. 2018

Skončil školní rok, rozběhly se prázdniny, ale i v letním dovolenkovém období se závodí. A o tomto víkendu to bylo v našem kraji, respektive přímo v katastru krajského města pod Ještědem. Pořadatelé ve Vesci připravili už páté pokračování seriálu CAMS Cross country. Počasí bylo více než příznivé, nijak horké ale dostatečně slunečné a našim barvám určitě přátelsky nakloněné. Dojem trochu kazila nadměrná prašnost, ale to je v tomhle zatím tolik vyprahlém roce už běžný jev.

thumb.jpg

Na souboj s tratí se vydali již tradiční účastníci letošního ročníku - Jakub Vlach a Martin Zeman ml., podpořeni Petrem Vlachem a Jirkou Kroutvarem. V soutěži dvojic se v sobotu objevili bratři Havrdovi. A protože jste jistě napjatí, jak to dopadlo konkrétně, tak tady je výsledkový přehled, za který děkuji oběma otcům, tedy Martinovi a Petrovi.

dsc_0028--1-.jpg

Martin Zeman - třída MČR E2

Sobota - 4. místo

Neděle - 2. místo

První místo Martinovi nedopřál "dakarista" David Pabiška, jsem si jistá, že ale není všem dnům konec a klapne to třeba hned příště.

dsc_0486.jpg

Jakub Vlach - třída OPEN E1

Sobota - 3. místo

Neděle - 1. místo

Jakub drží naprosto neuvěřitelný standard a přidává do celkového pořadí další vítězství!

dsc_0086.jpg

Jiří Kroutvar - třída VETERÁN OPEN

Sobota - 15. místo

Neděle - 9. místo

dsc_0382.jpg

Petr Vlach - třída VETERÁN OPEN

Sobota - 20. místo

Neděle - 8 místo

Petr se vrhl do závodění poprvé od nešťastného zranění ramene v Ostravě. Dle jeho slov to stále není ono a vesecký závod určitě nebyl nejvhodnější rehabilitací, ale do Loukova to je ještě měsíc a to už bude rameno určitě zase naprosto fit.

Nově jsme měli zastoupení i v závodu dvojic, kdy si v sobotu kluci Havrdovi dojeli ve dvojicích ELITE pro 3. místo. V neděli pak Kuba s Martinem ve dvojicích stejné kategorie tohle skvělé umístění ještě o místo vylepšili a skončili druzí.

Všem gratuluji ke skvělým výsledkům! A to i Martinu Zemanovi st., který sice nezávodil, ale zase dal trasu Liberec - Semily na kole!

Hned jak budou k dispozici oficiální výsledky, tak doplním odkaz. Prozatím alespoň děkuji Dejvovi za opět nádherné fotky, protože bez nich by moje zpravodajství nebylo úplné. Všechny ostatní fotky naleznete ve fotogalerii.

 

M.D.