Jdi na obsah Jdi na menu
 


Batti Cup 2019 - 2.6. Bogatynia, PL

5. 6. 2019

S železnou pravidelností se mi v nedělních podvečerních hodinách objevuje na mailu zpráva od Halamových. Nijak nezastírám, že se na ni dost těším a čekám, co zase pěkného se Jirkovi povedlo. Opět skvělý komentář od táty Jirky, bez kterého by to už zkrátka nebylo ono. Jirko, velký dík!!!

Čau, píšu pozdě, páč nešel net. Spadla nám anténa, ale už to maká, tak jsem tu se zprávičkou o nás. Nejdřív ještě k minulýmu mistráku, jak nám nejela motorka. Tak vada byla opět ve válci, z pístu vypadl zámek od pístního kroužku, no a píst ho protáhnul válcem. Takže paráda. Vyřešil sem to nákupem dalšího nového stroje do sbírky, která činí 5ks. Vim, že to není normální, ale sbírat odznaky nebo propisky mě moc neba.


No a teď něco málo, co jsme o víkendu dělali. V sobotu jsme chtěli jet trénovat do Karlína u Čejče, kde se pojede další mistrák. Tak jsem tam zavolal a trať už byla zavřená. No a co budem v sobotu dělat, ptal se Chorche. Mrkli jsme na net, co se okolo jede nejblíž - polská Bogatina Batti cup. jeli jsme v pátek na pohodu, přihlásit se dalo už večer. V naší kat 85 bohužel žádná konkurence a další kat byla jen mx2. Minule jich podle výsledku jelo jen deset, říkám si ňák se nám vyhnou no a ráno se asi všichni dohodli, že pojedou do bogošky na start se postavilo 29 fousatých závodníku a jeden holobrádek s malou motorkou. Při startu jsem si musel stáhnout hrudník dvěma kurtama, aby mě srdce nezlomilo žebra, jak mi tlouklo hrůzou, jak to dopadne. Odstartovalo se bez karambolu a o tom že překážíme, nemohla být ani řeč. Ba naopak, vyhýbat jsme se museli my, a to tak, že cílem Chorche proletěl na 6. místě, a to i v druhém závodě. Celkově jsme obsadili 5. místo takže zas pěkný trénink.

received_1244078375761610.jpeg

 A co v neděli? Tradičně běhání, tentokrát v Lomnici nad Popelkou. Andrejka na 600metrů obsadila stupínek nejvyšší a letos naše první výhra a Jiřan 1000m a místo předposlední. A to prosím běhá dobrovolně, spíš mu říkám, ať se šetří na motorku. Má prostě závodění v krvi.   To je zas román.  Tak zatím čawec

img_20190602_110908.jpg

img_20190602_111110.jpg

p.s. Ještě jedna výletní z neděle ze sjezdu veteránů v Lomnici nad Popelkou

img_20190602_113655.jpg

Velká gratulace jak Jirkovi, tak Andrejce. A taky velká pochvala za vzorové klubové oblečení!

M.D.