Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta k Bráně do pekla - III.

13. 9. 2018

3. den - Radylyv - Kyjev - Kipti - Krasnosilske

mapa-3.-den.jpg

Ráno proběhla rychlá snídaně před místním obchodem. V penziónu, kde jsme spali bylo zavřeno. Stáli jsme u parapetu, kde místní chlastali svoje ranní lahváče. Odjezd v 9h. Najeli jsme na dálnici, a po té se vydali směr Kyjev.
Všechna větší města, která jsme projížděli, měla objezd. Kyjev jsme museli z části protnout . V odpoledni špičce to byl docela očistec. Přijezd do rezervovaneho penziónu v 19.30 po 560 km. Měli jsme toho opět plný kecky. To nám ale nezabránilo, aby jsme kompletně vypili všechny místní zásoby piva. Asi nepočítali s motorkařema z Čech.

20180911_110135.jpg
 

4.den - Krasnosilske - hranice UA / RUS - Rylks

mapa-4.-den.jpg


Dnes máme naplánovanou krátkou trasu. Přejezd do Ruska, pouhých 250 km. Je počítáno s dlouhým odbavenim na hranicích. Jak jsme se blížili k ruským hranicím, krajina se sice nezměnila, ale vesnice které jsme projížděli byly evidentně chudé. Cesta k hranici byla nejhorší z celé Ukrajiny. Občas asfalt, občas polní cesta. Poslední 4 km byla mx trať.  Na přechodu UK/Rusko jsme trávili celkem málo času. Před náma nikdo, opět první u závory a za tři hodiny jsme byli pryč.

20180911_115533.jpg

Ubytování jsme měli zabukovane opět dopředu v poměrně neluxusnim penziónu. Na přespání to ale stačilo. Zitra bude dlouhý přesun a spaní ve stanu..konečně.

Milan