Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysoké zalité sluncem

 

Vysoké zalité sluncem
 
28.září se ve Vysokém jel předposlední podnik letošního seriálu. Stejně jako loni nádherné počasí, ale nám se nevyhnula smůla.
 
Jako první se na start tradičně postavili nejmenší děti s naším Jirkou Halamou v kategorii do 50ccm. Jirka se zlepšuje závod od závodu a vyjel si 15 bodů za 7. Místo.
 
V E1 startoval Zdeněk Šimůnek a dojel na sedmém místě čímž připsal 14 bodů pro tým. Kuba Vlach se umístil na 20. místě. V E2 Petr Holata skončil na osmém místě, Jarda Kučera šestnáctý a svou dávku smůly si vybral Tomáš Hák, který závod nedokončil pro poruchu motocyklu. V E3 opět nenašel přemožitele výborně jezdící Zdenda Šourek.
 
V licencích A se na start pro sádru na ruce nemohl postavit David Mühlfait. A tak na startu byli pouze Honza Fedorko a Tomáš Zuzánek. Oba podali velmi dobrý výkon, ale Tomáš po několika pádech závod vzdal a dalším smolařem z našeho týmu byl i Honza, který startoval na novém motocyklu. Pral se s Tomášem Císařem o 4. místo, ale bohužel mu v posledním kole došel benzín. I tak z toho ale bylo 7. Místo a 14 bodů pro tým. A aby smůly nebylo málo, skvěle jedoucí Milan Kottek v šestém kole v plné rychlosti trefil strom, zplacatil výfuk a pak smutně prostál dlouhé minuty před cílem, aby byl klasifikován na 23. místě za 1 bodík.
 
Ve veteránech se na pátém místě umístil Milan Kotrč.
 
V soutěži týmů jsme udrželi 2. místo.
 
Ještě musím zmínit pozávodové předání daru k mým kulatým narozeninám. Jak tým, tak i seriáloví pořadatelé mi svým přáním a dárky udělali velkou radost.
 
 

                                                                                      Jarda Bachman

 

fido-vysoke.jpg

 

 

dort-2.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář