Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mšeno: „hoši děkujem!!!“

 

Mšeno: „hoši děkujem!!!“
 
 
Poslední podnik MČR a PČR enduro 2013 se jel 7. - 8. 9. ve Mšeně. David Mühlfait odjížděl jako třetí muž průběžného pořadí MČR E2 a Milan Kottek jako lídr PČR E2. Po dlouhé době se na enduru objevil i Milan Kotrč ve veteránech.
 
Mistrák v sobotu absolvoval čtyři kola, přebor tři. Dva testy v každém kole. Davidovi moc nešel enduro test, v cross testu jezdil výborně. Bojoval o vteřinky s Milanem Englem, ale na smazání ztráty z enduro testu to nestačilo. Skončil na pátém místě a v celkovém pořadí se na něj dotáhl Radek Bezděk.
 
Milan Kottek se s Petrem Uhrem přetahoval o setinky vteřin a v cíli je dělila pouhá jedna vteřina a čtyři setiny ve prospěch Petra. Přeskočil tak Milana o jeden bodík a ujal se vedení v seriálu.
 
Milan Kotrč v jednom testu upadl a dojel na pátém místě, necelou vteřinu od čtvrtého.
 
O všem tedy rozhodovala neděle.
Milan Kottek si nechal u Benziny koupit benzin Verva a s vervou se vrhl do závodění od prvního testu. Vyhrál všechny kromě jednoho, v kterém spadl. Nenechal tak nikoho na pochybách, kdo je přeborníkem ČR v enduru!!! Navíc spolu s hostujícími Petrem Uhrem a Martinem Prusíkem získal pro Enduroklub Semily Pohár družstev!!!
 
David Mühlfait začal čtvrtým místem na enduro testu, pak se mu nepovedl první cross test, kde skončil šestý
a na dalším enduro testu dokonce sedmý. Pak zabral a dokázal vyhrát zbývající dva cross testy a v enduro testu byl pátý, což stačilo na konečné třetí místo. Potvrdil tím třetí místo v seriálu Mistrovství ČR E2!!! Ve třídě absolutní junior skončil v seriálu osmý.
Zlepšil se i Milan Kotrč a dojel na výborném třetím místě.

 

                                                                                  Jarda Bachman

 

 

mseno-milan.jpg

 

 

mseno-david.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář