Jdi na obsah Jdi na menu
 


KTM ECC KOŠŤÁLOV 2013

O víkendu 11. a 12. května se bude v Košťálově bojovat o další body do průběžného pořadí motocyklového seriálu KTM enduro cross country 2013. Před týdnem se totiž v Chuchelně rozjel po dvou odloženích jeho pátý ročník.

 

Ve košťálovském lomu a v přilehlých terénech se bude bojovat v celkem devíti kategoriích. Už v  sobotu v 8,30 hodin se postaví na startovní čáru děti, které pojedou dvě rozjížďky po deseti minutách s přestávkou na nabrání dalších sil. V 11 hodin odstartuje první hlavní závod, kde se představí jezdci v licenčních kategoriích, veteráni a jezdci na motocyklech nejslabší kubatury do 85 ccm. Závod potrvá dvě hodiny, po něm ve 14,00  hodin následuje druhý hlavní program – závod hobby jezdců ve třech kategoriích E1, E2 a E3. Trať by letos měla být prodloužena o několik nových úseků, například se podařilo pronajmout část louky nad skládkou.

 

Enduroklub Semily doufá, že zdejší známá trať, skvělé zázemí košťálovského koupaliště, občerstvení od zdejšího sboru dobrovolných hasičů a v neposlední řadě i propracovaná organizace seriálu přilákají hodně závodníků.

 

Každý závod seriálu doprovází i internetové soutěže, zájemci  je najdou na webu www.endurocc.cz nebo na facebooku ECC. Soutěžit může každý, slosování soutěží probíhá vždy přímo na závodech. Právě začíná i první internetová soutěž pro malé závodníky, děti závodníků i  děti seriálových diváků. Soutěžíme se známou firmou na výrobu dřevěných hraček a zájemci najdou podrobnosti na našem webu a FB.

 

Na závodníky v seriálu KTM ECC 2013 letos čeká celkem jedenáct samostatných závodů, pět dvoudenních podniků a jeden pouze sobotní. Po bojích v Chuchelně a  Košťálově se seriál přesouvá na dva dny do polské Olszyny. Poslední prázdninový víkend se jezdci a jejich fanoušci sejdou v Bozkově, následovat bude jednodenní podnik ve Vysokém nad Jizerou a ročník se uzavře v Jilemnici. 

 

Časový rozpis zde: http://www.enduro-semily.cz/clanky/zavody-kostalov/ - klikni

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář