Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bozkov ve znamení návratů.

 

Bozkov ve znamení návratů.
 
Seriál KTM ECC se o posledním prázdninovém víkendu zastavil v Bozkově. Pro náš tým byl ve znamení návratů. V sobotu se letos poprvé na startu objevili Tomáš Zuzánek a Petr Holata a v neděli po dlouhé pauze zaviněné zraněními Jirka Kottek.
 
Vůbec první závod ve svém životě odjel Jirka Halama nejml. v kategorii
do 50ccm. Dojel ve zdraví a tak mu přejeme ještě hodně úspěšných závodů v semilském dresu.
 
V prvním závodě odstartovaly hobby kategorie. Z našich v E1 Zdeněk Šimůnek a Kuba Vlach, v E2 Petr Holata, Tomáš Hák a Jarda Kučera, v E3 Zdeněk Šourek.
V E1 Kuba Vlach po pádu s poškozenou motorkou nedojel a Zdeněk obsadil sedmé místo. V nejobsazenější kategorii E2 Jarda Kučera dokončil v polovině startovního pole a Tomáš Hák desátý. Petr Holata se v posledních dvou kolech výbornou stíhací jízdou posunul na pěkné šesté místo. Nic ze svého umu v závodní přestávce nezapomněl a bodoval pro družstvo. Zdeněk Šourek potvrdil roli favorita a suverénně ovládl E3.
 
Odpoledne se na start ve veteránech postavil Petr Vlach a Milan Kotrč. Petr dojel 15. a Milan 4., opět na podiu. V A licencích Tomáš Zuzánek a David Mühlfait. Davidovi se tentokrát nedařilo podle představ a dojel 10.Tomáš špatně odstartoval, dravou jízdou se propracoval až na páté místo, ale pak měl hrozivě vypadající pád a dokončil těsně před Davidem na 9. místě. V licencích B Milan Kottek obsadil čtvrté místo.
 
V neděli se jel jen jeden závod, který poznamenal těžký pád vysockého Aleše Kučery. Mezi těmi, co zastavili
a pomáhali mu, byl i Jarda Kučera. Přejeme Alešovi brzké uzdravení a návrat na tratě a všem co pomohli, děkujeme. V „áčkách“ naši borci nenastoupili, v B licencích jel výborně Milan Kottek, vylepšil sobotní pozici o jedno místo a poskočil na bednu, třetí! Ve veteránech dojel Petr Vlach desátý a Milan Kotrč „tradičně“ čtvrtý. V kategorii do 85ccm se k naší velké radosti po téměř dvouleté pauze objevil Jirka Kottek. Bohužel jsem ho před sezónou nenapsal na soupisku do týmové soutěže, protože jeho 15 bodů za šesté místo by bodlo. V E1 poprvé dojel Kuba Vlach na 11. místě a Zdeněk Šimůnek dojel 7. V E3 Zdeněk Šourek opět zvítězil. V E2 Jarda Kučera 16.
A Tomáš Hák? V životním závodě po velkém souboji dojel na vynikajícím 3.místě!!
 
V soutěží týmů držíme po Bozkově druhé místo.
 
                                                                                  Jarda Bachman
 

dsc_0184.jpg

na třetí pozici Tomáš Hák

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář