Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závodní víkend 8. a 9. 4. 2017

9. 5. 2017

O víkendu 8. a 9.4. se naplno rozjela sezóna 2017. Náš tým bojoval na dvou frontách. Na MMČR ENDURO v Uhlířských Janovicích a Motocross cupu v Benátkách nad Jizerou.

V Janovicích se s náročnou tratí popasovali Jirka a Milan Kottkovi , Ondra Havrda, Milan Kotrč a Tomáš Trubička.
V roli časoměřiček pak Martina Davidová a Leona Janoušková.

V MMČR ve třídě E2 Milan Kottek obsadil v sobotu i v neděli 11. místo, když v neděli pod dohledem manažera i rodičů a za potlesku diváku předvedl krásný výjezd na nejznámějším těžkém úseku na Staré Huti. V kole, které jsem viděl, až nahoru bez pomoci maršálů vyjel pouze on a nová kometa na českém endurovém nebi Kryštof Kouble!

Ondra ve stejné třídě po velmi dobrém výkonu v sobotu dojel šestý, v neděli devátý a mezi juniory absolutně po oba dny osmý.

Milan Kotrč ve veteránech v sobotu dokončil na devátém místě a v neděli si polepšil na krásné čtvrté místo.

Tomášovi v PČR E1 v sobotu v závěru došli síly chytil 28 trestných minut a dojel pátý. V neděli už absolvoval trať bez problémů a výsledkem bylo 2. místo.

Největší překvapení nám přichystal Jířa Kottek . V nejobsazenější kategorii licence C, se mezi 32 startujícími při svém prvním endurovém startu blýskl vynikajícím druhým místem! V neděli nestartoval, protože v cíli zjistil proražené víko na svém motocyklu.

V Benátkách na velmi rozbahněné trati v kategorii do 65ccm zvítězil náš nejmladší závodník Jirka Halama.

V kategorii 125ccm Martin Zeman junior, který tentokrát chyběl na enduru, skončil devátý a Tomáš Hák, který se vrátil na 4takt skončil ve své kategorii na 12. místě.