Jdi na obsah Jdi na menu
 


Start do sezóny 2017

9. 5. 2017

Po velmi úspěšné loňské sezóně startujeme do nového závodnického roku. V roce 2016 jsme dosáhli několika významných úspěchů. Největším je bezesporu třetí místo ze soutěže týmů v Mezinárodním mistrovství ČR v enduru. Náš klub zvítězil i v týmové soutěži v rámci seriálu KTM ECC. Jakub Marek, který se s Milanem Kottkem účastnil seriálu Mistrovství Evropy, obsadil druhé místo v MM ČR v kategorii juniorů do dvaceti let. Jen zranění ho připravilo o účast v juniorském reprezentačním týmu na Mezinárodní motocyklové šestidenní ve Španělsku. V seriálu Přeboru ČR v enduru skončil Milan Kotrč ve třídě veterán třetí. V licencích C skončil Petr Turek druhý a Tomáš Trubička vybojoval třetí místo.

Dařilo se nám i v prestižním seriálu hobby jezdců KTM ENDURO CROSS COUNTRY. V dětské kategorii do 65ccm Jiří Halama suverénně vyhrál a totéž dokázal i v seriálu Motocrosscup. V kategorii E1 zvítězil Tomáš Trubička, třetí skončil Zdeněk Šimůnek a čtvrtý Jakub Vlach. Druhá místa obsadili Petr Turek v E2 a Martin Zeman st. ve veteránech.

V letošním roce je naším cílem navázat na loňské úspěchy. Podpořit účast našich závodníků v republikových seriálech, start našich juniorů v Mistrovství Evropy a zúčastnit se v klubové soutěži Mezinárodní motocyklové šestidenní ve Francii.

Velké poděkování za přízeň patří všem našim sponzorům.