Jdi na obsah Jdi na menu
 


pro sponzory

 

Nabídka reklamy a spolupráce

 

Závodní motocyklový tým Enduroklub Semily při Autoklubu Semily v AČR má 26 převážně mladých, nadějných jezdců, včetně dětí. Zúčastňují se závodů po celé republice. Závodí v Mistrovství a Přeboru ČR, jak v kategorii licenčních, tak i hobby jezdců. Hájí barvy klubu i v regionálních soutěžích.

V sezóně 2016 jsme dosáhli několika významných úspěchů. Největším je bezesporu

třetí místo ze soutěže týmů v Mezinárodním mistrovství ČR v enduru. Náš klub zvítězil i v týmové soutěži v rámci seriálu KTM ECC. Jakub Marek, který se s Milanem Kottkem účastnil seriálu Mistrovství Evropy, obsadil druhé místo v MM ČR v kategorii juniorů do dvaceti let. Jen zranění ho připravilo o účast v juniorském reprezentačním týmu na Mezinárodní motocyklové šestidenní ve Španělsku. V seriálu Přeboru ČR v enduru Milan Kotrč ve třídě veterán třetí. V licencích C skončil Petr Turek druhý a Tomáš Trubička vybojoval třetí místo.

Dařilo se nám i v prestižním seriálu hobby jezdců KTM ENDURO CROSS COUNTRY. V dětské kategorii do 65ccm Jiří Halama suverénně vyhrál a totéž dokázal i v seriálu Motocrosscup. V kategorii E1 zvítězil Tomáš Trubička, třetí skončil Zdeněk Šimůnek a čtvrtý Jakub Vlach. Druhá místa obsadili Petr Turek v E2 a Martin Zeman st. ve veteránech.

Naším cílem v letošním roce je účast našich závodníků v republikových seriálech, start našich juniorů v ME a s klubovým týmem se zúčastnit šestidenní ve Francii.

Rádi bychom Vám nabídli možnost umístit logo Vaší firmy, případně i nápis s názvem firmy, na dresy našeho týmu a týmový reklamní banner. Budeme v Benešově u Semil pořádat závod seriálu KTM ENDURO CROSS COUNTRY. V rámci dohody může být také zde umístěna Vaše reklama, případně proběhnout jiná prezentace Vaší firmy. Vaše reklama bude samozřejmě prezentována i na našich internetových stránkách. Získané prostředky použijeme na úhradu startovného jezdců.

Enduro je sportovní disciplínou, která plně prověří fyzickou zdatnost a technickou zručnost jezdců při jízdě v terénu. Jezdci musí trať absolvovat ve stanoveném čase. Součástí jsou speciální rychlostní testy, kde se závodníci snaží o projetí stanoveného úseku v co nejkratším čase. Cross country je v podstatě zkrácenou podobou endura. Jede se v uzavřeném okruhu. V časovém limitu musí závodník ujet co největší počet kol. Někteří z našich jezdců se účastní také závodů v motocrossu. Všechny tyto disciplíny patří mezi divácky atraktivní a hojně navštěvované, nechybí ani zástupci médií, včetně televize.

 

 

 

Ceny reklamy jsou smluvní.

 

Za Enduroklub Semily při Autoklubu Semily

 

Olga Šorfová                                               Jaroslav Bachman

PR manager                                                vedoucí týmu

Tel. 731443823                                  Textilní 542, Semily 513 01 sorfova.olga@seznam.cz                              tel.:777255324

                                                     jaroslavbachman@seznam.cz

 

Realizovaná reklama:

 

Banner:

Vozíme na každé závody a viditelně vystavujeme

 

banner.jpg 

 

Dres:

 

dres-2.jpg

 

 

 

Rubriky

ke stažení

Příspěvků: 0