Jdi na obsah Jdi na menu

pro sponzory

Nabídka reklamy a spolupráce

Závodní motocyklový tým Enduroklub Semily při Autoklubu Semily v AČR má 26 převážně mladých, nadějných jezdců, včetně dětí. Zúčastňují se závodů po celé republice. Závodí v Mistrovství a Přeboru ČR, jak v kategorii licenčních, tak i hobby jezdců. Hájí barvy klubu i v regionálních soutěžích.

V sezóně 2016 jsme dosáhli několika významných úspěchů. Největším je bezesporu

třetí místo ze soutěže týmů v Mezinárodním mistrovství ČR v enduru. Náš klub zvítězil i v týmové soutěži v rámci seriálu KTM ECC. Jakub Marek, který se s Milanem Kottkem účastnil seriálu Mistrovství Evropy, obsadil druhé místo v MM ČR v kategorii juniorů do dvaceti let. Jen zranění ho připravilo o účast v juniorském reprezentačním týmu na Mezinárodní motocyklové šestidenní ve Španělsku. V seriálu Přeboru ČR v enduru Milan Kotrč ve třídě veterán třetí. V licencích C skončil Petr Turek druhý a Tomáš Trubička vybojoval třetí místo.

Dařilo se nám i v prestižním seriálu hobby jezdců KTM ENDURO CROSS COUNTRY. V dětské kategorii do 65ccm Jiří Halama suverénně vyhrál a totéž dokázal i v seriálu Motocrosscup. V kategorii E1 zvítězil Tomáš Trubička, třetí skončil Zdeněk Šimůnek a čtvrtý Jakub Vlach. Druhá místa obsadili Petr Turek v E2 a Martin Zeman st. ve veteránech.

Naším cílem v letošním roce je účast našich závodníků v republikových seriálech, start našich juniorů v ME a s klubovým týmem se zúčastnit šestidenní ve Francii.

Rádi bychom Vám nabídli možnost umístit logo Vaší firmy, případně i nápis s názvem firmy, na dresy našeho týmu a týmový reklamní banner. Budeme v Benešově u Semil pořádat závod seriálu KTM ENDURO CROSS COUNTRY. V rámci dohody může být také zde umístěna Vaše reklama, případně proběhnout jiná prezentace Vaší firmy. Vaše reklama bude samozřejmě prezentována i na našich internetových stránkách. Získané prostředky použijeme na úhradu startovného jezdců.

Enduro je sportovní disciplínou, která plně prověří fyzickou zdatnost a technickou zručnost jezdců při jízdě v terénu. Jezdci musí trať absolvovat ve stanoveném čase. Součástí jsou speciální rychlostní testy, kde se závodníci snaží o projetí stanoveného úseku v co nejkratším čase. Cross country je v podstatě zkrácenou podobou endura. Jede se v uzavřeném okruhu. V časovém limitu musí závodník ujet co největší počet kol. Někteří z našich jezdců se účastní také závodů v motocrossu. Všechny tyto disciplíny patří mezi divácky atraktivní a hojně navštěvované, nechybí ani zástupci médií, včetně televize.