Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční členská schůze Autoklubu Semily

30. 1. 2018

Výroční členská schůze Autoklubu Semily

 

V pátek 26. 01. 2018 se v Restauraci U Slunce v Benešově u Semil uskutečnila tradiční výroční členská schůze Autoklubu Semily. Účast byla hojná, i když některé známé tváře chyběli, naopak se ale objevili členové, které jsme v poslední době příliš nevídali. Vašku a Kačko, snad se v novém roce potkáme častěji!

 

Ač byla právě uplynulá sezóna více než úspěšná, začátek našeho setkání byl smutný. V loňském roce bohužel navždy opustili naše řady dlouholetí členové – pánové Bohumír Vlach a Zdeněk Móro. Mirku a Zdeňku, všichni společně doufáme, že na Vaši skvělou práci dokážeme navázat a že na nás odtamtud ze shora vlídně dohlédnete.

 

Na vlastní žádost pak ze zdravotních důvodů už v průběhu loňského roku ve funkci předsedy Autoklubu skončil pan Jaroslav David.

 

Na uvolněná místa byl nejprve členy výboru, jako předseda, zvolen pan Karel Rulc a následně členskou schůzí, jako nový člen výboru, pan Jakub Vlach.

 

Výbor Autoklubu tedy nově pracuje ve složení:

Karel Rulc – předseda

Jaroslav Bachman – místopředseda, vedoucí sportovního úseku

Olga Šorfová – pokladna

- za Enduro klub

Dušan Kottek

Jakub Vlach

- za Semak s.r.o.

Tomáš Pavlata

Milan Čermák

 

Novým i stávajícím členům přejeme v jejich práci hodně elánu a úspěchů.

V další části programu zhodnotil Jarda Bachman uplynulou sezónu 2017. Největším úspěchem se bezpochyby stala v pořadí druhá účast na motocyklové Šestidenní ve Francii, kde jeden z našich týmu obsadil konečné skvělé 11. místo v klubové soutěži (o detailech francouzského dobrodružství jste si mohli přečíst již v dřívějším Jardově článku). Ale ani v českých seriálech jsme nijak nezaostali. Vidět byli především Tomáš Hák, Jirka Kottek, Tomáš Trubička nebo otec a syn Zemanové. Jedinou malou ztrátu jsme zaznamenali v soutěži týmu v seriálu ECC, kde jsme neobhájili loňské celkové vítězství a klesli na druhou pozici za vítěznou Jilemnici.

Přejme si tedy, aby nová sezóna byla podobně úspěšná, k čemuž se pokusím přispět i já osobně, jako nový spolutvůrce internetových stránek.

P.S. Díky Bambuče za skvělý servis a občerstvení!

M.D.

img_20180126_180855.jpg

img_20180126_215522.jpgimg_20180126_215601.jpg